GMS PADLOCK REKEYABLE BRASS 1 3/4" BODY 1" CLEARANCE 5/16" SHACKLE SCHLAGE C KEYWAY KEYED IN PAIRS - P1751 1SC26D A2
This product is out of stock...
SKU
P1751 1SC26D A2
Facilities managers and security personnel. For securing tool cribs, lockers, and equipment. Solves the need for durable, rekeyable security for shared access.
GMS PADLOCK REKEYABLE BRASS 1 3/4" BODY 1" CLEARANCE 5/16" SHACKLE SCHLAGE C KEYWAY KEYED IN PAIRS - P1751 1SC26D A2
Manufacturer: GMS Industries
Keyway: Schlage C
Description
Details
| Body Width | 1-3/4" |
|---|---|
| Combinating | Keyed Alike |
| Keying | 5 Pin Keyed Alike 2 Combinated |
| Keying Options | Rekeyable |
| Keyway | Schlage C |
| Manufacturer | GMS Industries |
| Material | Brass |
| Shackle | Hardened Steel |
| Shackle Clearance | 1" |
| Shackle Diameter | 5/16" |


